2016. a terviseteisipäevakud Tsolgos: 2. veebr, 8. märts, 12. apr, 17. mai, 21. juuni, 26. juuli, 30.aug, 4. okt, 8. nov ja 13. dets.

Terviseteisipäevakud võimaldavad koguda tervisepiiksusid, st registreerida oma osalus Võrumaa mängude kalendrisse kantud üritusel. SI-jaamad on teisipäeviti üleval Lasva, Otsa ja Tsolgo raamatukogus, Kääpa noortekeskuses nende lahtiolekuaegadel, Vihumäe talus kell 15-19. Sportimise viis on vaba! Oma osalust saad vaadata juba järgmisel õhtul Võrumaa Mängude kodulehelt www.vorumaaspordiliit.ee.

Võrumaa Mängud on ka nutimängud, kus SI-kaardi ja SI-jaama asemel on vahenditeks nutitelefon ja QR kooditahvel, mis asub meie tervisepäevakute jaoks Voki-Tamme külas Kuutsemäe-Kääpa kergliiklustee ääres. Registreerimiseks on vajalk android telefon (NB! Ei tööta iPhone telefoniga). Rakenduse saab oma telefoni laadida Google Play poest.

Alates 2011. aastast on meie vald Võrumaa aktiivseim väike omavalitsus! Sellel aastal on ka sinul võimalus anda oma panus sellesse võitu! Kaheksa aasta jooksul on Võrumaa mängude kontosse punkte kogunud 295 erinevat vallas elavat inimest.